AKTUALNOŚCI Z ŻYCIA FUNDACJI

26/10/2017 - 09:35
Św. Bonawentura pisał, że wszyscy Święci najpierw proszą Maryję, która ich prośby zanosi przed Majestat Syna! A więc rola Świętych polega na wypraszaniu łask, w czym niedościgniona pozostaje zawsze Matka Boża. Święci nie pragną bardziej niczego, jak podprowadzić nas do Chrystusa. Na pewno nie pragną swojej chwały, ale uwielbienia Boga.
24/10/2017 - 15:35
Już teraz zgłoś się na WOLONTARIUSZA do zadań specjalnych na "Orszak Trzech Króli"  w Siedlcach 6 stycznia 2018 roku. Do zadań wolontariuszy należeć będzie pomoc przy organizacji orszaku oraz przeprowadzenie zbiórki na potrzeby na wschodzie pod hasłem: „MĘDRCY DLA WSCHODU”. UWAGA! W przypadku zgłoszeń grupowych, Liderem zespołu może być osoba pełnoletnia.
13/10/2017 - 16:32
Z okazji Dnia  Edukacji Narodowej Fundacja Nasza Szkoła Życzy Księdzu Dyrektorowi oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły,  aby w sercach swych wychowanków pozostali ludźmi, których mądrość, cierpliwość i wrażliwość zapadnie w ich pamięci. Życzymy, aby praca w oświacie przynosiła dużo radości, satysfakcji i dobrych owoców zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.
02/03/2017 - 14:35
Fundacja w ramach działalności gospodarczej wydała album dedykowany darczyńcom, dobrodziejom i wolontariuszom. Album "POLSKA Uroda natury" jest zbiorem zdjęć znanych autorów Grzegorza i Tomasza Kłosowskich. Wydanie albumu było możliwe dzięki wsparciu firmy ZELTECH. Prezentację albumu mozna zobaczyc tutaj. Kupując album każdy może zostać dobrodziejem Fundacji.
12/01/2017 - 11:10
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, firmom i instytucjom, które wspomogły organizację Orszaku Trzech Króli. Bóg Zapłać!