Fundacja Nasza Szkoła nagrodzona statuetką „Zwiastun”

Miło nam poinformować, że 25 listopada 2013 r., w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach podczas uroczystej gali Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Fundacja Nasza Szkoła otrzymała statuetkę  "Zwiastun Dobrej Nowiny". Nagroda przyznawana jest przez oba stowarzyszenia świeckim wyróżniającym się na polu szeroko pojętej ewangelizacji.

W uzasadnieniu wyboru tegorocznych laureatów przedstawiciel kapituły ks. kan. Wojciech Hackiewicz podkreślił, iż „działalność Fundacji Nasza Szkoła jest dowodem na to, że modlitwa, determinacja, odwaga, właściwe zrozumienie roli świeckich w Kościele może przynieść bardzo wymierne skutki. Jest zachętą dla innych, aby nie bać się wchodzić z orędziem Ewangelii w różne obszary życia, gromadzić ludzi wokół wartości, wspierać istniejące już inicjatywy”.

Dziękujemy.

Najbardziej aktualną inicjatywą, realizowaną wspólnie z KSPiG oraz Duszpasterstwem  Młodzieży Diecezji Siedleckiej jest organizacja pierwszego w Siedlcach Orszaku Trzech Króli, który odbędzie się 6 stycznia 2014 r.