Dziękujemy za przekazanie 1 %

Hojność, której doświadczamy, pozwala nam na kontynuowanie dzieła rozbudowy Katolickiej Szkoły Podstawowej i Katolickiego Gimnazjum w Siedlcach, umożliwia kształcenie i wychowanie blisko 200 uczniów, także oddziaływanie na ich rodziny, promocję działań mających za zadanie wzmacnianie dobra w środowisku lokalnym, jednoczenie ludzi i pokazywanie, że zgodne działanie zawsze przynosi błogosławione owoce. Państwa hojność staje się zaczątkiem coraz to nowych dzieł. Ufamy, że zatoczy koło i wróci do Was w postaci Bożego Błogosławieństwa, wszelkiego dobra.

Środki zebrane przez Fundację Nasza Szkoła w roku 2014 zostały wykorzystane na dofinansowanie bieżącego funkcjonowania Katolickiej Szkoły Podstawowej i Katolickiego Gimnazjum w Siedlcach, jak też na ich rozbudowę. Aktualnie prowadzone są prace wykończeniowe nowopowstałego sportowo - socjalnego skrzydła budynku, którego uroczyste oddanie do użytku odbędzie się 8 czerwca 2015 roku.

Z wyrazami szacunku:
Fundacja Nasza Szkoła