07/01/2018 - 01:09

Święto Objawienia Pańskiego w Siedlcach uroczyście podkreślił Orszak Trzech Króli, w którym uczestniczyło kilka tysięcy osób. Przemarsz rozpoczął się po odczytaniu bulli powołania diecezji siedleckiej i odśpiewaniu pieśni „Ciebie Boga Wysławiamy…”

Scena - Odczytanie Bulli Powołania Diecezji Siedleckiej

04/01/2018 - 16:49
Dla Fundacji Orszak Trzech Króli przygotowano nową aplikację mobilną, która wspomoże wspólne, głośne i radosne kolędowanie podczas najbliższych Świąt Bożego Narodzenia oraz Orszaku Trzech Króli 6 stycznia.

Mobilny śpiewnik orszakowy zawiera ponad 200 polskich kolęd. Dostępna jest wyszukiwarka, która ułatwia wyszukiwanie. Sukcesywnie dodajemy również chwyty gitarowe, aby móc w każdej chwili zagrać kolędę.

Pamiętajmy: Kto śpiewa, dwa razy modli się! (św. Augustyn)
04/01/2018 - 09:59
Już sobotę 6 stycznia 2018 roku ulicami 644 miejscowości w kraju i 16 poza granicami Polski przejdzie Orszak Trzech Króli pod hasłem „Bóg jest dla wszystkich”.
21/12/2017 - 23:33
Fundacja Nasza Szkoła oraz Katolicka Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki po raz piąty organizuje w Siedlcach Orszak Trzech Króli. W Polsce orszak obchodzi już okrągłą – dziesiątą rocznicę.
18/12/2017 - 22:29

Z okazji

Świąt Bożego Narodzenia

oraz zbliżającego się Nowego Roku 2018

pragniemy serdecznie podziękować
za dotychczasową współpracę i wsparcie
09/12/2017 - 20:16
POLSKA Uroda natury Według braci Kłosowskich.

Kupując piękny album wspierasz Fundację Nasza Szkoła, a jednocześnie możesz sprawić miły prezent swoim bliskim.

Proponujemy Państwu album braci Kłosowskich - dzieło, które poprowadzi czytelników ścieżką uroków polskiej natury.
06/12/2017 - 23:30

W dniu 6 stycznia 2018 roku po raz piąty w Siedlcach odbędzie się „Orszak Trzech Króli”. Jest to impreza religijna odbywająca się od 10 lat w wielu miastach Polski, a po raz piąty w Siedlcach.

Patronat Honorowy nad "Orszakiem Trzech Króli" objął Biskup Kazimierz Gurda oraz Prezydent Miasta Siedlce.
26/10/2017 - 09:35

Św. Bonawentura pisał, że wszyscy Święci najpierw proszą Maryję, która ich prośby zanosi przed Majestat Syna! A więc rola Świętych polega na wypraszaniu łask, w czym niedościgniona pozostaje zawsze Matka Boża. Święci nie pragną bardziej niczego, jak podprowadzić nas do Chrystusa. Na pewno nie pragną swojej chwały, ale uwielbienia Boga.

24/10/2017 - 15:35

Już teraz zgłoś się na WOLONTARIUSZA do zadań specjalnych na "Orszak Trzech Króli"
w Siedlcach 6 stycznia 2018 roku.

Do zadań wolontariuszy należeć będzie pomoc przy organizacji orszaku
oraz przeprowadzenie zbiórki na potrzeby na wschodzie
pod hasłem: „MĘDRCY DLA WSCHODU”.

UWAGA! W przypadku zgłoszeń grupowych, Liderem zespołu może być osoba pełnoletnia.
13/10/2017 - 16:32
Z okazji Dnia  Edukacji Narodowej

Fundacja Nasza Szkoła

Życzy Księdzu Dyrektorowi oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły,  aby w sercach swych wychowanków pozostali ludźmi, których mądrość, cierpliwość i wrażliwość zapadnie w ich pamięci.
Życzymy, aby praca w oświacie przynosiła dużo radości, satysfakcji i dobrych owoców zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.